KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrulle 9133148
nr 913 3148
Bildrulle
Kina, signerad, 145x49
Kondition: skadad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 22 september 2014
kl 18:56:02
1.000 kr
1.800 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.200 kr
3.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
3.200 kr
3.800 kr
3.600 kr
4.000 kr
4.400 kr